.

קורסים מקוונים- סיגל ביבר

פילוסופית הסאנקייה

מבוא הסטורי פילוסופי של היוגה

נפלאות הקטהה אופנישד

מהמזרן לחיים

 

תודה שהתענינת בקורסים המקוונים שלי.

להלן המידע המלא עליהם:

1. עקרונות בפילוסופיית הסאנקהייה- זו הפילוסופיה שעל ברכיה התפתחה יוגה. לפי פיל' זו הבריאה והאדם התפתחו מתוך 25 פוטנציאלים. השניים הראשונים, כמו זרע וביצית, הם פורושה, ביוגה "הרואה" ופרקריטי- עולם החומר. מתוך האיחוד הזה נולדו העולם והאדם. אבל... גם הסבל הקיומי. באמצעות מפת דרכים מפורטת משרטטת לנו הסאנקהייה את הדרך אל אושר. בקורס זה נחקור את הפוטנציאלים השונים ואת הדרך היישומית , היוגית, אל הגילוי העצמי שלנו (מי אנחנו) ומה תכליתנו בעולם (משמעות קיומנו).

5 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד+ מצגות תואמות- 200 ש"ח

 

2. מבוא היסטורי פילוסופי של היוגה- סקירת המצע ההיסטורי והפילוסופי שבתוכו צמחה היוגה אלפי שנים לפני הספירה, דרך הכיבוש הארי ב  1500- , הוודות, האופנישדות, המנהגים והפולחנים של התרבות המקומית והתהפוכות שחלו עליה. כל זה להבנה שלימה של האימון היוגי והש]עתו על חיינו.

4 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד + מצגת מקיפה תואמת- 160 ש"ח

 

3. נפלאות הקטהה אופנישד- טקסט מכונן המתוארך למאה ה 7 לפנה"ס . זוהי שיחה מלאה בהשראה בין נצ'יקיטס, שואף רוחני צעיר ונועז , ואל המוות יאמה, על החיים והמוות. בין היתר-משמעות קיומו של האדם, תפקידו בעולם ומערכת היחסים שבינהם. שיח מרתק ומלא בעוצמה וידע יוגי חשוב ומשנה חיים.

3 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד + מצגות תואמות- 120 ש"ח

 

4. מהמזרן לחיים- קורס חובה לכל מורה ליוגה המעונינ.ת לפתח את המיומנות ללמד את הפילוסופיה של היוגה בשיעורי היוגה אסאנה. בקורס מפורטים רעיונות מרכזיים מתוך היוגה , על פי צרכים של מורות ליוגה רבות, והדרכים הישימות ללמדם בשיעורים.

7 מפגשים בני שעתיים וחצי כל אחד + מצגות תואמות- 700 ש"ח

 

 

 

אפשרויות רכישה

ברכישת שני קורסים מתוך שלושת הקורסים הראשונים - 5% הנחה 

ברכישת שלושת הקורסים הראשונים- 10% הנחה

(הקורס מהמזרן לחיים אינו כלול באפשרות זו)

 

ברכישת הקורס מהמזרן לחיים + אחד הקורסים האחרים- 10% הנחה

ברכישת הקורס מהמזרן לחיים + שניים או שלושה קורסים אחרים- 15% הנחה

 

נא למלא פרטים ואחזור אליך

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.